Military outfity:

KLASIFIKACE OUTFITŮ| KDE OUTFITY SEHNAT
Kde outfity sehnat:
Nejsnáze sehnatelné jsou pochopitelně módní oblečky v army stylu. Sice to záleží na aktuálních módních trendech, nicméně základní hadřík lze sehnat kdykoliv. Tyto outfity nenapodobují nikdy nějakou reálnou armádu, jsou pouze střižené obdobně jako vojenské obleky, či se k nim hlásí barvou materiálu. Po maskáčových outfitech, či barvy khaki je dobré se poohlédnout v trendy obchodech pro mladé.
TerraNova (obchody v Praze, Plzni, Brně,Ostravě, Liberci) , Kenvelo(obchody v Praze, Brně, Pradubicích Ostravě...), Orsay (obchody v Praze, Ostravě, Mladé Boleslavi, Brně), H&M (obchody v Praze a Brně), NewYorker ... atp.
Erotické sexy prádlo, jako např. prádélko z maskáčové krajky atp., seženete nejlépe v klasických sexshopech.

O mnohem těžší - obzvláště v České republice - je to se sehnáním uniformy, či military outfitu z latexu, či lacku. V českých luzích a hájích totiž speciální obchod s latexem, či lackem neexistuje a oblečky z těchto materiálů lze sice sehnat v sexshopech, ale tam okrem nízké kvality je i malá nabídka, do které se nevejdou outfity v military stylu.
V Čechách vám mohu doporučit české zásilkové e-shopy a v nich se optat na tyto oblečky: Latexfashion, Fetishfashion
Ze zahraničních: Marquis, Demask, Kunzmann
O těchto outfitech platí v podstatě totéž, co o výše zmíněných trendy oblečcích : jde pouze maximálně o střih a barvu evokující military styl.

Shánění skutečných uniforem, či jejich replik, je spíše záležitostí historiků apod., navíc taková uniforma není nejlevnější a je tak otázka, zda je vaše erotické zaměření natolik silné.
Pro základní vybavení vojenských kalhot, sukně, blůzy apod. je nejlepší se obrátit na armyshopy, které se vyskytují v každém větším městě.
K shánění náročnějších uniforem doporučuji předem si nastudovat informace o reáliích chtěných outfitů a o radu se obracet na vojenské znalce.