Military outfity:

KLASIFIKACE OUTFITŮ | KDE OBLEČKY SEHNAT |
Oblečení militaryfetishisty by mělo dotvářet atmosféru military fetishistických hrátek. Je tedy pochopitelné, že by měly být v army stylu. Takovýchto však může být spousta druhů a záleží jen na tom, co je komu blízké. Zcela určitě by outfit měl vyjadřovat postavení člověka, které v military fetish scénce zastupuje.
Tak dominantní jedinec by měl mít uniformu vyšších hodností, naopak submisiv řadové vojenské oblečení. Nemají-li partneři rozděleny role, tak outfit by měl podporovat erotičnost situace. Ale v podstatě nejsou předepsána žádná pravidla a vše záleží pouze na tom, jak to military fetishista cítí.
1)Outfit z klasických fetish materiálů
Za nejtypičtější materiály, na něž je známo fetishistické zaměření, jsou ty označované 3L : tedy latex, lack a leather (Latex, lack a kůže). Military outfit z těchto materiálů je tak dvojitě úchylný: nejen, že jde o vojenské oblečení, jde zároveň svým přiznáním o čistě fetishistické zaměření. Kloubí se v něm jak obliba daného materiálu, tak i army stylu.
Najít tak můžeme jak outfit skloubený z oblečků (z kůže, lacku, latexu apod.), které nemusí být ani v army stylu, ale správnou kombinací evokují dojem např. přísné bachařky apod. Tak to může být outfit již primárně střižený jako vojenský obleček. Pochopitelně z materiálu 3L. Jsou tak k mání latexové, či lackové oděvy barvy khaki, zelené, či přímo maskáčové. Takovéto mohou být takřka věrnou kopií reálných uniforem, ale též sexy oblečkem, který je vojenský pouze v barvách apod.


2)Armofilní streetové oblečky
Módní styly jsou proměnlivé a tak není divu, že se někdy na vrcholu zájmu objeví i oblečky laděné do vojenského stylu. Srdce nejednoho militaryfetishisty zcela jistě zaplesá při pohledu na mladé hezké dívky oblečené do army outfitů. V trendy obchůdcích pro mladé tak můžete sehnat maskáčové minisukně, mikrošortky, sexy tílka, pseudovojenské šaty, blůzy, kalhoty.... . Střihově bývají většinou přizpůsobeny diktátu líbit se a vzrušit, nejsou tedy tak neforemné jako opravdové vojenské oblečky.
Krom těchto "pouličních" obleků existují i vyloženě sexy outfity laděné do military stylu: ať už jde o maskáčové spodní prádlo, plavky, sexy prádelko atp.


3)Reálné vojenské oblečení
Naprostou věrohodnost nejlépe vystihnou skutečné vojenské oděvy, nebo jejich věrné kopie.
Jedněmi z nejčastěji využívaných uniforem jsou uniformy z druhé světové války a to obzvláště německé. To však s sebou nese jeden velký problém a to propagaci nacismu. O tu však ve většině případů rozhodně nejde; stejně jak tomu je u milovníků a znalců historických uniforem. Proč jsou však v military fetish hrátkách tak oblíbené? Určitě je to tím, že jsou všeobecně považovány za nejvíce elegantní. Na druhou stranu je to však jistě i kvůli tomu, k čemu odkazují. Opakuji, nejde o propagaci, či oblibu nacismu, ale o sadomasochistickou oblibu v nebezpečném.
Většina military fetish hrátek je totiž ve stylu BDSM a v nich jde mnohdy o ponížení a nadvládu, evokaci reálné hrozby atp. Tak jak bylo v Co je to military fetish psáno, jde často o edge-play a z psychologického hlediska je velice na hraně napodobení toho, co máme v naší paměti uložené jako všeobecně nejvíce nebezpečné.
Jedná-li se o dobrovolné konání a nikomu neubližujeme, pak je vše v pořádku. Takové hrátky by však neměly být projevovány na veřejnosti. Na různých světových fetish parties vidíme fetišisty oblečené do uniforem SS apod. – ovšem bez distinkcí, popřípadě se symboly v zrcadlové podobě. Tímto dávají najevo, že se nehlásí k odkazu nacismu a že ho nepropagují.
Kromě německých druhoválečných uniforem jsou využívány pochopitelně i jiných armád. Samozřejmě záleží na oblibě jak estetické, tak pro mnohé i historické atp. Vybavení armádních outfitů se pohybuje od základních kalhot a blůzy až po veškeré komponenty včetně symbolů!