Military fetish filmy:

Militaryfetishistu vzrušuje - nebo aspoň jeho srdce těší - pohled na osoby v armofilních oblečcích, vojenské (pseudo)reálie a to vše by pro správný rajcovní koktejl mělo být s nemalou příměsí erotiky, či přímo sexu.
Uspokojení tak pochopitelně může dosáhnout sledováním vojenských dokumentů či historických filmů s vojenskou tematikou. V těch však explicitní erotika většinou chybí, nebo je pouze „romantickou vložkou“, kde však sex většinou nebývá v uniformách apod.
V 70.letech 20. století začaly v Německu a Itálii vznikat filmy, pro něž se našlo označení naziploitation movies. Tyto filmy jsou vesměs extrémně špatné, spadají do žánru sex&gore a jejich obdiv je spíše bizarním koníčkem podobný obdivu k špatným béčkovým (vlastně spíš Zetkovým;-) ) hororům.
V těchto filmech nikdy nechybí žena v uniformě, žena jako oběť, mučení, nahota a hlavně sex. Jak bylo v sekci Co je to militaryfetish řečeno, tak fetishistu na militárie vzrušuje spojení sexu, či erotických náznaků a armofilního vzhledu a zapojení vojenského dění (dril, výslech - i s mučením atp.) do erotických hrátek. Vše toto tyto filmy obsahují, i když jejich vyznění je extrémně stupidní.
Nejznámějšími filmy z tohoto žánru jsou snímky o Ilse (Ilsa, shewolf of the SS atp.) - Ilsu hraje Dyanne Thorne, klasický symbol těchto filmů : prsatá blonďatá domina. Oblečená vždy v uniformě (nejčastěji pseudo- SS), kterou však často svléká a provozuje ať už netradiční sex, tak kruté mučení svých obětí.

Love Camp 7 - (1969 ); Directed by Lee Frost
Love Camp 7 je praotec všech naziploitation filmů - je to první film tohoto žánru a byl inspirací, ze kterého vzešly všechny další obdobné filmy.
Není tak explicitně drsný jako pozdější filmy,ale i tak je v něm dost nahoty, znásilňování apod. Dalo by se i říci, že je celkem historicky věrohodný.

Ilsa, She Wolf of the SS - (1974 ) Directed by Don Edmonds
Nejslavnější film z tohoto žánru. Ilsa je nacistická šéfka malého SS tábora pro cca 20 vězňů. Je neuvěřitelně sexy a má obrovská prsa. Přes den na svých vězních dělá různé pokusy, v noci si užívá pestrého sexu - samozřejmě též se svými oběťmi, vězni. Vězňúm se to ale až tak nelíbí a tak plánují vzpouru a velký útěk....
Příběhy o Ilse mají ještě několik dílů, za zmínku stojí Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks

Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks - (1974 ) Directed by Don Edmonds
Další příběh o sadistické Ilse, která tentokrát chrání (a doplňuje) šejkův harém. Ve filmu nalezneme obvyklou směs různých druhů mučení, polonahých a nahých dozorkyň i vězeňkyň, amatérských akčních scén atp.

Salon Kitty - (1976) Directed by Tinto Brass
Další velice známý naziplitation film. Kitty si postaví bordel v nacistickém Německu do kterého chodí vojáci odpočívat a užívat si. V každém pokoji je však nahrávací zařízení , díky kterému Kittina pomocnice Margaret odhalí spiknutí, které využívá informace k tomu, aby mohli vydírat Hitlera a převzít moc.

Elsa Fräulein SS - (1977) Directed by Patrice Rohm
Remake a napodobenina filmu Salón Kitty.
Zde hlavní hrdinka Elsa dostane od SS příkaz k vytvoření bordelu v armádě. Ten má údajně sloužit k pozvednutí morálky mezi německými důstojníky. Hlavním důvod je však to, aby tímto způsobem Elsa špehovala a našla zrádce. Je to efektivní metoda a hodně zrádců je usvědčeno. Když Franz - Elsin přítel je nasazen do války jako tlumočník, začne jít vše z kopce.
Ve filmu si můžeme užít dostatek erorických scén - např. sadomasochistický sex Elsi a Franze; nebo okamžik, kdy Elsa svede dvacetiletého panice a pak ho popraví.

Gestapo's Last Orgy -Ultima orgia del III Reich, L' - (1976) Directed byCesare Canevari
Hlavní hrdinka - blondýna je zavřena do speciálního vězení pro židovky, který funguje jako bordel pro zábavu eSeSáků. Jeden sadistický nazi důstojník se jí snaží zlomit a pro svou zábavu jí dává pocítit strach ze smrti, aby ocenila život. Hraje si s ní tak, aby slyšel jak křičí atp, což ho vzrušuje. Vzhledem k tomu, že jeho hry jsou důmyslným mučením (např. ji nahou strčí do kobky plné krys), tak je jasné, že film je plný nahoty a sexuálních orgií. Také je ve filmu spousta "moudrého" objasňování o tom, jak je německá rasa nadrasou a tím pádem má právo k mučení a znásilňování.

Lager SSadis Kastrat Kommandantur - (1976 )Directed by Sergio Garrone
Tento film je obzvláště nepovedený. A ač je v něm spousta scén mučení a ponižování, hodně nahoty a trocha drsného sexu, tak není tak násilný, jak se čeká. Nicméně scény mučení jsou opravdu rafinované!

Svastica nel ventre, La - Nazi Love Camp 27 - (1977 )Directed by Mario Caiano
Tento celkem depresivní film se odehrává za 2. světové války a je o židovce, která je deportovaná do koncentráku, odkud si jí domů odvede sadomasochisticky zaměřená eSeSák. Vzhledem k tomu, že on je masochista, nechá se vou zajatkyní týrat! V podstatě to je klasický SM film.

Train spécial pour SS - Love train for the SS - (1977 )Directed by Alain Payet
Film je o dívkách se "slušným vychováním" (tzv: z dobré rodiny), které jsou poslány na frontu, aby sloužily a pomáhaly německým vojákům. Příběh je zaměřen spankingově, takže krom plácaných dívek, uvidíte i plácané vojáky!

Lunghe notti della Gestapo, Le - Red Nights of the Gestapo - (1977 )Directed by Fabio De Agostini
Celkem příjemně dekadentní, lehce perverzní filmeček. Příběh je takový, že na jistém zámku dvanáct vojáků stráví víkend. V zámku jsou přichystány ženy a tak víkend je plný sexuálních orgií.

Bestia in calore, La (SS Hell Camp) - (1977) Directed by Luigi Batzella
Další z filmů, který se odehrává ve fiktivním ukrutném koncentráku za druhé světové. Hlavní postavou je tentokrát postarší eSeSácká důstojnice, která dělá genetické pokusy na lidech a snaží se vytvořit napůl človělka, napůl zvíře. Muže, které má na pokusy, mučí. Film je tak plný "oblíbených" násilných scén a na své si přijdou milovníci tortury genitálií. Nakonec se její oběti proti ní vzbouří a dají ji injekci její vakcíny.

Greta - Haus ohne Männer - (1977 ) Jesus Franco
Tento film opět spadá do série filmů o Ilse. Natočil ho však kultovní režisér béčkových hororrů - Jesse Franco!
Ilsa, alias Greta (opět jí hraje Dyanne Thorne) je tentokráte sadistickou dozorkyní v latinskoamerickém politickém vězení, které se vydává za institut pro sexuálně narušené ženy. Samozřejmě Ilsa je opět tou klasickou dominou s velkým poprsím a Nazi image. Ve filmu můžete čekat sexuální otroky, povolné masochisty, elektrošoky, hodně scén ve sprše, sexuální týrání za pomocí špendlíků, hromadné znásilnění, které je objasněno jako speciální terapie sexuálně narušených žen a jiné zábavné momenty.

Upozornění: ani jeden z těchto filmů není oslavou nacismu atp. a tedy jejich doporučení berte pouze pro jejich zábavnou stupidnost a hlavně spojení militárií se sexem. Aní náhodou to není propagace nacismu, či propagace nekonsensuálního mučení! Veškeré militaryfetishistické hrátky musí být konány se souhlasem všech zúčastněných!